• Erasmus +

• Aktívne starnutie a medzigeneračná solidarita v Európe

• Aktívne starnutie a medzigeneračná solidarita v Európe bol projektom Európskeho programu ERASMUS+, strategické partnerstvá vo výchove dospelých, do ktorého boli zapojení partneri z Francúzska, Belgicka, Talianska, Grécka, Rakúska a Českej republiky. Realizoval sa od septembra 2015 do augusta 2017. Jedna zo zaujímavých aktivít - Medzigeneračné stretnutie, ktoré realizovalo Občianske združenie Stimulus z Kysuckého Nového Mesta, sa odohrávalo na pôde školy za účasti 11 našich študentov. Aktívne starnutie a medzigeneračná solidarita v Európe bol projektom Európskeho programu ERASMUS+, strategické partnerstvá vo výchove dospelých, do ktorého boli zapojení partneri z Francúzska, Belgicka, Talianska, Grécka, Rakúska a Českej republiky. Realizoval sa od septembra 2015 do augusta 2017. Jedna zo zaujímavých aktivít - Medzigeneračné stretnutie, ktoré realizovalo Občianske združenie Stimulus z Kysuckého Nového Mesta, sa odohrávalo na pôde školy za účasti 11 našich študentov.