• Sydiano

• SYDIANO

• tudentská aktivita SYDIANO je zameraná na zvýšenie povedomia
            o problematike Syndrómu diabetickej nohy a jeho preventívnych opatrení.
            Na tejto webovej stránke sa dozviete základné informácie o syndróme diabetickej nohy, ponúkneme vám prehľad preventívnych opatrení a možnosť stiahnuť si pripravené edukačné materiály.

Svoje aktivity budeme postupne rozširovať, plánujeme pridať inštruktážne video
            a na pôde našej školy realizovať kurzy, počas ktorých vás naučíme,
            Študentská aktivita SYDIANO je zameraná na zvýšenie povedomia o problematike Syndrómu diabetickej nohy a jeho preventívnych opatrení. Svoje aktivity budeme postupne rozširovať, plánujeme pridať inštruktážne video a na pôde našej školy realizovať kurzy, počas ktorých vás naučíme, ako sa o svoje nohy pravidelne, dôkladne a správne starať, aby ste s diabetom dokázali kráčať naozaj veľmi dlho. V rámci spolupráce s Kysuckým kultúrnym strediskom v Čadci realizujeme o tejto tematike prednášky pre seniorov.

Bližšie informácie získate na webovej stránke SYDIANO, kde si taktiež môžete stiahnuť edukačné materiály vytvorené našimi študentami.

manuál starostlivosti o nohy