• Zamestnávatelia

• Zubná ambulancia

• Študentky na praxi sú u nás zapájane do všetkých povinnosti zubnej asistentky od tých asistenčných, administratívnych až po komunikáciu s pacientom, ich pomoc v ambulancii veľmi oceňujem, nielen tu pracovnú, ale často svojou prítomnosťou spríjemňujú deň, preto som si jednu šikovnú, Klaudiu, hneď po maturite zamestnala u seba, myslím že je z nás dobrý tím..."
            MDDr. Stanislava Uskobová, Čadca

• Ambulancia zubného lekárstva

• V našej ambulancii momentálne zamestnávame dve dievčatá, ktoré úspešne dokončili štúdium na Vašej škole v odbore zubný asistent a ktoré sú dokonalým príkladom skvelej prípravy školy, ale aj šikovnosti týchto dievčat.
            Dr.
            Anton Farkhat, ambulancia zubného lekárstva, Žilina

• Zubné ambulancie MUDr. Moravčík, s.r.o.

MUDr. Moravčík, Žilina