Fašiangový ples

Zo všetkých strán počujeme o plesovej sezóne. Čo tak zorganizovať fašiangový ples aj u nás?  Táto myšlienka sa zrodila v hlavách chlapcov z hosťovskej SOŠ sv. Jozefa Robotníka v Žiline.

Ako už býva zvykom, zúčastnili sme sa aj my, študentky PaSA sv. Márie Goretti a SZŠ sv. Františka z Assisi v Čadci spolu s pedagogickým zborom. Keď nastal dlho očakávaný štvrtok 7. 2. 2013 všetci sme sa vyobliekali do slávnostných šiat a odštartovali ples sv. omšou. Po chutnej večeri sme sa presunuli do tanečnej sály, kde sme sa zabávali. Po zábavnom programe a tanečných kolách sme sa pohostené a vytancované vracali späť na dievčenský internát. Pre štvrtákov to bol bohužiaľ posledný ples organizovaný školou, no dúfame, že sa v tejto tradícii bude aj naďalej pokračovať.