Vystúpenie s Mikulášom

Dostať darček je príjemné. My sme sa, ale rozhodli obdarovať. Naším cieľom boli deti z krízového centra Náruč, ktoré pomáha deťom a ich rodičom. Úloha bola jednoduchá - vyčariť úsmev. Program, ktorý sme vďaka našim pani vychovávateľkám vymysleli, bol pestrý. Na začiatku vystúpili mladšie deti z divadelného súboru Eva. Potom sme nasledovali my ako anjelici. Anjel radosti, smútku, veselosti ... Vymýšľali sme rôzne bláznovstva, básničky a poviem vám, deti sa tak smiali, že sa chytali až za svoje brušká. :)

Následne sme všetci spolu s deťmi veselými pesničkami a veľkým potleskom privolali Mikuláša. Ten veru nenechal na seba dlho čakať a prišiel aj s veľkým vrecom. Čo v ňom bolo? Predsa sladkosti pre malých i veľkých, dobrých i zlých. Nakoniec sme si spolu s Mikulášom zaspomínali na jeho detské časy a ukázal nám ako sa hrával on. Deti to veľmi zaujalo a k Mikulášovi sa s radosťou pridali. Potom sme už len zakývali a popriali Mikulášovi šťastnú cestu domov. Myslím, že toto vystúpenie sa páčilo nielen deťom, ale aj ich rodičom. Týmto chcem všetkým účinkujúcim poďakovať za ich skvelý výkon a hlavne našim p. vychovávateľkám, bez ktorých by sme tento dobrý skutok nemohli vykonať. Ďakujem.