Vyplniť a odovzdať súhlasy o BOZ – VYRÁŽAME!

Vňoch  17. -  19. septembra 2014 sme sa vybrali obdivovať krásu prírody Veľkej Rače. Cesta na chatu bola „trochu“ dlhšia, keďže sme si ju museli vyšliapať samy. Po zvládnutí trasy a dobrom obede sme mali odbornú prednášku o prvej pomoci. Učili sme sa, ako správne poskytnúť umelé dýchanie, zastaviť krvácanie, pomôcť pri zlomeninách, omrzlinách, popáleninách... Večer sme pozerali dokumentárny film s názvom „Klimatické zariadenie sa pokazilo.“ Na druhý deň nás čakala túra, na konci ktorej sme sa ocitli až v Poľsku. V cieli cesty  bolo úlohou skupiny vytvoriť čo najlepšiu fotku vo výskoku.

Poobede pre nás pani profesorky pripravili prekvapenie v podobe plnení rôznych aktivít a úloh. Večer sme nakoniec ukončili vytúženým oddychom v saune a v kúpacom sude.
Pred odchodom domov nás čakala bobová dráha. Plné nadšenia, adrenalínu a s vykričaným hlasom sme sa s množstvom krásnych zážitkov vydali dolu Dedovkou na autobus domov. „OŽAZ 2014  bol úžasný. Každá z nás si určite odniesla veľa pekných zážitkov. Pani profesorky Jelenčiaková a Gašparíková sa nám naplno venovali a snažili sa nám stále viac a viac obohatiť pobyt tu „hore.“  Za to všetko Vám veľmi pekne ĎAKUJEME!“