Gaudeamus 2013

Dňa 15. októbra 2013 sa naši maturanti zúčastnili 1. ročníka Európskeho pomaturitného a celoživotného vzdelávania - Gaudeamus 2013, ktorý sa uskutočnil  na výstavisku Agrokomlex Nitra.

Veľtrh je jedinečnou akciou, ktorá poskytuje aktuálne ústne a písomné informácie o podmienkach prijímacieho konania o štúdiu na univerzitách, vysokých školách, zahraničných školách a iných vzdelávacích inštitúciách Veľtrh bol organizovaný za podpory Ministra školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. Cieľom veľtrhu bolo poskytnúť čo najviac informácií o vysokoškolskom vzdelávaní študentom a absolventom stredných škôl, študentom a absolventom bakalárskych študijných programov a celému spektru záujemcov o celoživotné vzdelávanie.