Študentský ples

Naša škola v spolupráci s družobnou školou SOŠ sv. Jozefa Robotníka v Žiline vytvorila veľmi peknú tradíciu. Je ňou študentský ples, ktorý sa každoročne organizuje vo fašiangovom období. Nebolo tomu inak ani tento rok. Preto sme dňa 4.2.2016 prijali pozvanie a zavítali na pôdu našej družobnej školy. Ples sme začali svätou omšou. Nasledovala spoločná večera, kde nás spolu s chlapcami roztriedili to tímov. Pýtate sa, prečo tímy na plese? Jednoducho! Témou nášho plesu bola obľúbená TV show Milujem Slovensko. Zoradení do tímov sme sa mohli zúčastniť zábavného programu, ktorý si pre nás prichystali chlapci. Okrem veselej muziky od DJ nám zahrala aj živá hudba. O tú sa postarala skupina mladých hudobníkov, chlapcov saleziánov, ktorí nám takto spríjemnili ples. Nechýbalo ani občerstvenie, ktoré sme na oplátku zabezpečili zase my, dievčatá. Týmto sa chcem poďakovať vedeniu našich škôl, že sme mohli byť súčasťou tohto pekného podujatia. Patrí Vám veľká vďaka za všetko, čo pre nás robíte. Pevne veríme, že sa o rok opäť všetci vidíme na študentskom plese.