Štvrtáci a druháci v Levoči

Duchovná obnova sa pre druhákov a štvrtákov oboch škôl niesla v znamení púte. Navštívili jedno z najstarších a najznámejších pútnických miest na Slovensku  - Baziliku Navštívenia Panny Márie na Mariánskej hore v Levoči. Väčšina si na horu vyšla pešo, kto si netrúfol, vyviezol ho autobus. Vdp. Igor Čuntala súžil na tomto mieste sv. omšu. Na spiatočnej ceste navštívili mladí „pútnici“ starý kostolík sv. Ladislava v Spišskom Štvrtku. Počas cesty autobusom mali možnosť pozerať film Trinásty deň o zjavení panny Márie vo Fatime a svedectvo Gorana Čurkoviča z Medžugorie. „Z tohtoročnej duchovnej obnovy som mala veľmi dobrý pocit. Zažili sme mnoho pekných a vzácnych chvíľ. Každý z nás dostal prívesok anjela, aby nás chránil.“, zhodnotila duchovnú obnovu štvrtáčka.