COUNTRY imatrikulácie

Imatrikulácie patria k najstarším tradíciám školy. Tie tohoročné 28. októbra zorganizovali tretiaci v štýle COUNTRY. Dobre zvolenú tému potvrdili všetci zúčastnení: „Bolo to tanečné, veselé a rytmické.“ Vo výbere programu dominoval tanec. Šerifovské miesto si privlastnili tretiaci, aj keď o niečo väčšiu a významnejšiu šerifovskú hviezdu dostala triedna profesorka. Prvákov do svojho country mestečka prijali až po špeciálne pripravených sľuboch. Zdravotníci, ktorí sa pokúšali o resuscitáciu kovboja, neuspeli. Nič im však nebránilo posilniť prvákov kyslou výživou zo striekačiek. Po dynamickom programe, na ktorom boli účastní aj hostia zo Strednej odbornej školy sv. Jozefa robotníka v Žiline, nasledovala diskotéka. Vymedzený čas študenti nepremárnili a do poslednej minúty sa naplno zabávali.