Celonočná adorácia: 21.-22. 3. 2013

3. ročník celonočnej adorácie sa niesol pod názvom ,,ŽIVOT S BOHOM". Skvelí organizátori Peťka Pavlíková a Simonka Vráblová nás počas tohto veľkonočného obdobia priblížili k Bohu nielen prostredníctvom modlitby a sv. omše, ale aj pomocou chvál z Taizé.

Program sa začal prednáškou vdp. Dušana Mončeka, ktorý rozprával nielen o sile modlitby, ale obzvlášť o svojich skúsenostiach s nadprirodzenými bytosťami - anjelmi. Nezabudol tiež spomenúť mnoho vtipných zážitkov, ktoré, ako cestovateľ, zažil v rôznych krajinách. Po prednáške nasledovalo vkladanie rúk, kde mohli zúčastnení prosiť o všetko, čo nosíme vo svojom srdci. O 19.00 sa konala sv. omša, ktorú cerebroval vdp. Igor Čuntala. Chvály spestrili žiačky IV. UVB triedy spolu s ostatnými dievčatami nádhernými skladbami od gospelových interpretov a prezentáciami, ktoré nám približovali Ježiša.

Ohlasy na celonočnú adoráciu od žiakov a učiteľov boli kladné, preto dúfam, že ďalší ročník osloví viac mladých ľudí našej školy a oživí náš život s Bohom.

Katarína Polečová, IV. ZA