Dve percentá z daní

Podporte našu školu - darujte 2% zo svojej dane

Vážení rodičia a priatelia školy, v zmysle zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov, môže daňovník poukázať 2% zo svojej dane organizácii, ktorá je na tento účel zaregistrovaná. Občianske združenie KVAPKA pri SZŠ sv. Františka z Assisi a PaSA sv. Márie Goretti je aj v tomto roku prijímateľom 2%.

• Ak Vám robí ročné zúčtovanie dane zamestnávateľ, máte do konca apríla možnosť venovať ich nášmu združeniu a tým podporiť školu do ktorej chodí vaše dieťa. Stačí len vyplniť tlačivá Vyhlásenie [PDF - 102 KiB] a Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov  [PDF - 79,73 KiB] a poslať ich po Vašom dieťati do 15. 4. do školy.

• Ak si sami podávate daňové priznanie, vpíšte, prosím, do príslušnej časti nasledovné údaje:

Obchodné meno:

Sídlo:

Horná 137, 022 01  ČADCA

Právna forma:

Občianske združenie

IČO/SID:

Za prejavenú podporu vopred ďakujeme.

Prosíme, dajte vedieť o možnosti venovať 2 % z dane aj vašim priateľom a známym. Aj takto môžete pomôcť skvalitniť vzdelávacie podmienky detí. V mene všetkých študentov a zamestnancov oboch škôl (t. j. SZŠ sv. Františka z Assisi a SOŠPg sv. Márie Goretti) Vám ešte raz ďakujeme za podporu.